Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties robotizētu zāles pļāvēju

Ko jūs teiktu, ja jums būtu perfekti nopļauts mauriņš neatkarīgi no tā vai spīd saule, vai līst lietus? Dažas lietas, ko vērts paturēt prātā pirms iegādāties savam dārzam vispiemērotāko robotizēto zāles pļāvēju.

Cik liels ir jūsu zālājs?

Ja vēlaties iegādāties zāles pļāvēju, iesakām izvēlēties tādu, kas spēj tikt galā ar jūsu zālāja platību. Tomēr ņemiet vērā, ka pļaušanas jauda tiek noteikta līdzenai un atklātai platībai, tāpēc, ja jūsu zālājs ir nelīdzens vai tajā aug krūmi, labāk ir izvēlēties zāles pļāvēju ar lielāku pļaušanas jaudu. Tas arī ir svarīgi, ja nevēlaties, lai tas darbotos diennakts tumšajā laikā.

Vai dārzā ir stāvas nogāzes?

Ja jūsu zālājā ir stāvas nogāzes, jums jāizvēlas zāles pļāvējs, kas piemērots šādam darbam — ar labu saķeri un jaudu. Robotizētie zāles pļāvēji strādā arī lietus laikā; tāpēc izvēlieties ierīci ar riteņiem, kuriem ir laba saķere. Mūsu jaudīgākā versija ir Automower™ 450X, kas spēj strādāt nogāzēs ar slīpumu līdz 45%.

Vai jūsu dārzam ir sarežģīts plānojums?

Ja jums ir sarežģītas uzbūves dārzs, kas sadalīts vairākās zonās, jums jāizvēlas robotizētais zāles pļāvējam, kas piemērots darbam šāda veida dārzā. Iesakām izvēlēties robotizēto zāles pļāvēju ar virzošajiem vadiem; šie virzošie vadi ir vieglākais veids, lai nodrošinātu zāles pļāvējam izbraukšanu caur visšaurākajām vietām.

Drošības sistēma

Jūsu robotizētajam zāles pļāvējam jābūt aprīkotam ar PIN kodu uzstādījumu, trauksmes signālu un, ja iespējams, ar GPS izsekošanas ierīci. Ja jūs ziņojat izplatītājam par izstrādājuma zādzību, tad viņam nolaupītais zāles pļāvējs jāiekļauj īpašā sarakstā, kas turpmāk liegs attiecīgajai iekārtai veikt jebkādus tehniskās apkopes darbus.

Vai ekrāns ir viegli uztverams?

Vairums cilvēku, izvēloties robotizēto zālāja pļāvēju, neiedomājas pirms iegādes pārbaudīt pļāvēja funkcijas un lietošanas ērtumu. Aplūkojiet gan rokasgrāmatu, gan izpētiet faktiski – apskatiet displeju, vai tas ir vienkārši saprotams, ērts lietošanā un viegli navigējams. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa iestatījumu tiek veikti pļāvēja uzstādīšanas laikā, ņemiet vērā, ka taimera iestatījumi un pļaušanas augstums un biežus pļaušanas sezonās var mainīties.

Drošība ir pats svarīgākais!

Dzīvniekiem un maziem bērniem nav atļauts atrasties zāles pļāvēja tuvumā, kad tas darbojās. Izvēlēties zāles pļāvēju, kuram ir ievelkami griešanas asmeņi. Gadījumā, ja tomēr dzīvnieka ķepa vai kāja tomēr nokļūst zem robotizētā zāles pļāvēja, iegriezums būs pavisam neliels un nopietnas traumas netiks radītas.

Vai tuvumā ir pieejamas serviss?

Izvēloties robotizēto zāles pļāvēju, pārliecinieties, cik viegli pieejams ir serviss. Autorizētais izplatītājs ar servisu palīdzēs jums ar remontdarbiem, tehnisko apkalpi, programmatūras atjaunošanu un uzglabāšanu ziemas periodā.

Lietas, kas jāņem vērā pirms iegādes


  • No riteņu lieluma ir atkarīgs, cik viegli iekārta varēs pārvarēt nogāzes.
  • Vai iekārta ir viegli lietojama un vienkārši remontējama? Tas ir ļoti nogurdinoši, ja nākas izsaukt meistaru tikai tāpēc, ka sistēma ir pārāk sarežģīta un nav saprotama.
  • Ja jums ir sarežģītas uzbūves dārzs un tajā ir daudz nogāžu, izvēlieties lielāku iekārtu.

Ja vēlaties salīdzināt Automower ™modeļus kopējā klāstā, salīdziniet tos visus salīdzinājumu lapā