Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties krūmgriezi

Vai jums nepieciešams jauns krūmgriezis, lai attīrītu lielākas platības no pārraugušas, garas zāles, krūmājiem vai nelielām koku atvasēm? Atbilstoši veicamajam darbam izvēlēts krūmgriezis var kļūt par jūsu labāko un uzticamāko palīgu.

Krūmgrieži ir lieliskas un noderīgas ierīces zemes platību īpašniekiem un mežstrādniekiem. Tos var izmantot visdažādākajiem uzdevumiem, piemēram, lielu platību attīrīšanai no garas un pāraugušas zāles, krūmājiem un nelielām koku atvasēm. Ja zināms, kādiem mērķiem plānots to izmantot, mēs palīdzēsim jums atrast piemērotāko modeli.

Vai tas paredzēts profesionālai lietošanai?

Profesionālam darbam svarīgi izvēlēties tādus krūmgriežus, kuriem tiek garantēts ilgs kalpošanas laiks un kuri pilnībā atbilst paredzētā darbu veikšanai. Husqvarna 500. sērijas modeļi ir mūsu profesionālie bezkompromisa krūmgrieži, kas ir paredzēti lielām slodzēm, strādājot ilgas darba stundas.

Kādu izmēru izvēlēties?

Profesionāļiem svarīgi izvēlēties pareizā izmēra krūmgriezi, nevis vienkārši pašu izturīgāko modeli. Jaudīgs dzinējs vieglāk nogriež blīvi saaugušus augus, bet tas ir daudz smagāks. Strādājot ilgas darba stundas, parādās nogurums un mazinās darba efektivitāte. Profesionāļi, iespējams, vēlētos uzreiz vairākus modeļus, katru konkrētam darbam. Tomēr vidusmēra lietotājam jābūt drošam par to, ka iekārta ir pietiekami izturīga un jaudīga, lai ar to varētu paveikt ieplānoto darbu.

Lieliski piemērots zemes platību īpašniekam

Ja nepieciešams apkopt vidēji liels īpašums ar krūmiem, dzīvžogiem un nelieliem kokiem, tad vispiemērotākais būtu vidējās klases krūmgriezis. Uzgalis krūmgriezim jāizvēlas atbilstoši plānotajam darbam. Šie ir ērti, universāli un viegli lietojami krūmgrieži.

Cik viegli lietojams?

Pārliecinieties, cik viegli nomaināms ir zāles nazis un trimmera spole. Ja izmantojat trimmera spoli, tad pārbaudiet arī to, vai aukla ir viegli uztinama un padeves mehānisms – praktisks. Husqvarna krūmgriežiem ir Tap’n Go padeves sistēma, kas nodrošina automātisku auklas padevi, piesitot trimmera spoli pie zemes.

Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties krūmgriezi


  1. Dzinējam jābūt viegli iedarbināmam un noslāpējamam.
  2. Svarīgi, lai krūmgriezis būtu jaudīgs, ar augstu griezes momentu un lielu paātrinājumu. Centieties izvēlēties pēc iespējas vieglāku iekārtu, jo īpaši tad, ja plānots ar to strādāt ilgas darba stundas.
  3. Uzkabei ir jāsadala slodze, jābūt ērtai un ergonomiskai.
  4. Pārbaudiet, vai rokturus iespējams pieregulēt attiecībā pret kātu, lai samazinātu slodzi uz muguru.
  5. Pārbaudiet, vai rokturus iespējams nolocīt transportēšanai un uzglabāšanai.
  6. Krūmgrieži ar dzinēja izmešu kontroles sistēmu ir draudzīgi gan lietotājam, gan apkārtējai videi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *