Paveiciet vairāk ar Husqvarna akumulatoru sērijas izstrādājumiem

Tās dienas ir pagātnē, kad ar savu darbu traucējāt apkārtējiem. Husqvarna Akumulatoru sērijas izstrādājumi paver pavisam jaunas darba iespējas — gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Husqvarna akumulatoru izstrādājumu sērijā ir iekārtas, kas ir konstruētas ergonomiskai lietošanai — tas nozīmē, ka tās ir ērtas un viegli lietojamas un tāpēc paaugstina jūsu darba ražīgumu. Husqvarna inovatīvā, intuitīvi lietojamā tastatūra atvieglo iekārtu ieslēgšanu un izslēgšanu, nospiežot pogu, un SavE režīmu – maksimālam darbības laikam. Šīs iekārtas ir jaudīgas un ārkārtīgi daudzpusīgas. Akumulatoru ierīcēm ir vairākas priekšrocības, piemēram, dzinēji, kam nav nepieciešama apkope, zemu trokšņa līmenis, darbojas bez jebkādiem izmešiem, kā arī ļoti vieglas. Te būs dažas darbības jomas, kurās akumulatoru izstrādājumi pārspēj citus produktus.

Vietās ar ierobežotu trokšņa līmeni

Ja izvēlēsieties kādu no mūsu akumulatoru ierīcēm, strādājot trokšņa līmenis būs gandrīz par 15 dB(A) zemāks, nekā strādājot ar degvielu darbināmu ierīci. Kontekstā, ja troksnis tiek samazināts par 3 dB(A), tiek uzskatīts, ka trokšņa līmenis samazinās uz pusi. Tas nozīmē, ka jūs varat strādāt jebkurā diennakts laikā, arī vietās ar ierobežotu trokšņa līmeni, piemēram, dzīvojamāo māju rajonos, slimnīcu tuvumā un publiskās vietās.

Izmantošana telpās

Ar akumulatoru darbināmas ierīces nozīmē mazākas izmaksas par degvielu. Fakts, ka netiek izmantota degviela, paralēli finansiālajam ieguvumam, nozīmē to, ka nav arī izmešu. Tas savukārt paver pavisam jaunu lietošanas iespējas – strādājot iekštelpās. Galdnieki un kokzāģētavu darbinieki ir atzinuši, ka akumulatora motorzāģi ir ļoti parocīgi gadījumos, kad nepieciešams izvilkt iekārtā iestrēgušu baļķi. Un, izmantojot klusās darbības Husqvarna pūtēju, tādu lielu iekštelpu kā arēnu tīrīšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Var izglābt dzīvību

Akumulatora ierīču darbībai nav nepieciešams skābeklis. Ir pierādīts, ka šī īpašība lieliski noder ugunsdzēsējiem, kuri var izmantot akumulatora motorzāģi, lai atvērtu durvis, novāktu citus šķēršļus un atbrīvotu cilvēkus no piedūmotām telpām.