Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties zāles trimmeri

Vai jūs meklējat trimmeri zāliena malu appļaušanai dārzā? Te ir norādītas dažas lietas, ko vērts paturēt prātā iegādājoties zāles trimeri. Ir divi visizplatītākie trimmeru veidi – ar izliektu vai taisnu kātu, kurus iespējams papildināt ar visdažādākajiem piederumiem, kas tos pārvērš par universāliem dārza kopšanas darbarīkiem.

Vai vēlaties taisnu vai izliektu kātu?

Ar trimmeri var appļaut zālāja apmales vietās, kur to nevar izdarīt ar zāles pļāvēju. Trimmeri ar izliektu kātu bieži tiek izmantoti, ja nepieciešams appļaut garāku zāli ap mauriņa malām un dobēm. Savukārt trimmerus ar taisno kātu un konisko zobrata reduktoru izmantojami sarežģītākiem darbiem. Ar tiem ir vieglāk nopļaut zāli zem dzīvžogiem, krūmiem un citās šaurās vietās.

Izvēlieties piemērotus piederumus

Zāles trimmeriem ar taisno kātu papildaprīkojumā ir pieejams J veida rokturis, kas neļauj lietotājam pārāk cieši tuvoties griešanas aprīkojumam. Pļaujot ar zāles asmeni, J veida rokturim vienmēr jābūt uzmontētiem. Ja vēlaties ar zāles trimmeri paveikt vēl vairāk dārza darbu, tad apdomājiet iespēju iegādāties ierīci ar noņemamu kātu. Tā ir ne tikai vieglāk uzglabājama, bet arī pilnībā attaisno daudzfunkcionālās iekārtas nosaukumu, jo ierīcei iespējams uzstādīt dažādus piederumus: dzīvžoga šķēres, lapu pūtēju, apmaļu griezēju, augstgriezi un slaucītāju.

Akumulatora trimmeri

Modernie ar akumulatoru darbināmie trimmeri ir jaudīgi, izcili klusi un zemu vibrāciju līmeni. Visiem Husqvarna akumulatora produktiem ir vienāds lādētājs; 4,2 Ah akumulatora uzlādei ir nepieciešamas 30–50 minūtes. Rezerves integrējamie akumulatori vai mugursomas tipa akumulatori ļaus jums strādāt visu cauru dienu. Akumulatora produkti ir lieliski piemēroti darbam iekštelpās vai arī sabiedriskās vietās un vietās ar noteiktu trokšņa līmeņa ierobežojumu, piemēram, slimnīcu, tirdzniecības centru, aprūpes namu, skolu vai pilsētas parku tuvumā.

Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties zāles trimmeri


  1. Lai zāles trimmeris būtu efektīvs, tam jābūt jaudīgam un ar lielu paātrinājumu. Trimmeriem ar mazu jaudu biežāk pinās un plīst trimmera aukla.
  2. Ērti rokturi ir svarīgi, jo tie padara dārza kopšanas darbus ērtākus, kā arī novērš traumu un pārslodzes risku.
  3. Dzinējam jābūt viegli iedarbināmam un noslāpējamam.
  4. Lai saudzētu jūsu muguru un padarītu dārza kopšanas darbus vieglākus, jūsu trimmerim ir jābūt pēc iespējas vieglākam un ergonomiskākam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *