Lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties raideri

Vai jums jāpļauj lielas teritorijas? Te būs pāris jautājumi, kas jāapsver, pirms iegādāties jaunu raideri.

Piemērotākā raidera izvēle galvenokārt ir atkarīga no vairākiem kritērijiem, piemēram, pļaujamās zāles veida, platības un pļaušanas biežuma. Mūsu kombinētie pļaušanas bloki ļauj jums izvēlēties kādu no divām pļaušanas metodēm –  izsviešanas funkcija uz aizmuguri vai BioClip®. 

Izsviešanas funkcija uz aizmuguri pāraugušai zālei

Ja plānojat pļaut pāraugušu, nekoptu vai biezu zāli, labāk izvēlieties raideri, kam ir pļaušanas bloks ar izsviešanas funkciju uz aizmuguri, kas spēj apstrādāt lielu zāles daudzumu.

BioClip® (mulčēšana) zālājiem ar smalku zāli

Ja jums ir labi kopts zālājs, kas bieži tiek pļauts, tad BioClip® (mulčēšanas) funkcija jums ir vispiemērotākā.  Smalki sasmalcinātie zāles atgriezumi kā mēslojums nonāk atpakaļ zālājā. Visi mūsu raideri ir aprīkoti ar BioClip®.

Pilnpiedziņa

Ja pļaujamai teritorijai ir sarežģīts reljefs, vietām ar stāvām nogāzēm vai arī plānojat raideri izmantot cauru gadu, pilnpiedziņas (AWD) modelis būs labāka investīcija. Ar pilnpiedziņu (AWD) iespējams saglabāt nevainojamu saķeri kā uz slidenas virsmas, tā arī nogāzēs.

Profesionālis vai lauksaimnieks

Ja jums nepieciešams raideris profesionālai lietošanai visa gada garumā un lielu platību pļaušanai, tad lieliska izvēle būtu kāds no mūsu uzlabotajiem raideriem, piemēram, R 422Ts AWD, kas aprīkots ar priekšējām gaismām, darba stundu skaitītāju ar atgādinājuma funkciju par veicamo apkalpi un uzlabotu sēdekli. Ja esat privātmājas īpašnieks, tad jums būtu piemērots kāds no mazajiem modeļiem, kurus ir ērti uzglabāt. Savukārt tiem, kam rūp apkārtējā vide un līdzcilvēku komforts, lieliska izvēle ir akumulatora raideri, kas ir klusi, ar zemu vibrāciju līmeni un nerada nekādus izmešus vai dūmus. Darbības laiks aptuveni 90 minūtes.

Viegli braukt un manevrēt

Visiem mūsu raideriem priekšpusē uzstādīts zemprofila pļaušanas bloks labākai darba zonas pārredzamībai. Ar zemprofila pļaušanas bloku iespējams viegli piekļūt grūti izpļaujamām vietām – zem krūmiem vai gar žogiem un sienām.

Tāpat aprīkoti ar stūres pastiprinātāju, kas būtiski uzlabo to vadāmību. Jūs varat strādāt ar lielāku efektivitāti, ātrāk un ar mazāku piepūli sasniegt lieliskus rezultātus. Turklāt ar plašo piederumu klāstu tas var kļūtu par jūsu lielāko palīgu visa gada garumā. Lēmums par pilnpiedziņu ir jūsu ziņā!

Lietas, kas jāpatur prātā, iegādājoties Husqvarna raideri


Rūpīgi izpētiet plašo raideriem  uzstādāmo piederumu klāstu, kur atrodams gan slaucītājs – zāles, lapu un gružu savākšanai. Sūnu grābeklis, skarifikators, izkliedētājs – zālāja kopšanai. Sniega lāpsta, sniega metējs un priekšā uzstādāma slota iebrauktuvju, celiņu un pagalmu tīrīšanai. Piekabe – pārvadāšanai un transportēšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *